Dolunay Hakkında

Dolunay

Dolunay, 1991 yılında bir grup profesyonel tarafından analitik cihazlar pazarında satış ve servis hizmeti vermek amacıyla kuruldu.

Toplumun gelişen ihtiyaç ve gereksinimlerini önceden sezerek, daima uzak geleceği hedefleyip, dünyanın yeni alanlarda en iyilerini bünyesinde toplamayı; insanlara eksiksiz hizmet anlayışı ile dünya standartlarında ölçülebilen en iyi kaliteyi servis ve hizmetten de öte, çözümlerle sunmayı şirket vizyonu olarak kabul eden Dolunay, devamlı gelişen kadrosu ve servis desteğiyle pek çok ürünün temsilciliğini üstlenmektedir.


Dolunay İnşaat ve Teknoloji

Dolunay İnşaat, güçlü mimar ve mühendis kadrosuyla, proje hizmetleri, inşaat, danışmanlık, yol ve altyapı, hafriyat, yükleme ve nakliye, kazı, izolasyon konularında faaliyet göstermektedir.

Gelişen kadrosuyla, ve makine parkıyla pek çok projeye imza atmaktadır.


Dolunay Eğitim Merkezi

Dolunay Eğitim Merkezi, sektörlerdeki deneyimli personel ihtiyacını karşılamak amacıyla çeşitli konularda eğitim uygulamalı seminerleri düzenler.

Yeni Çalışmaya Başlayacaklar; yeni işlerine kolayca adapte olabilir. İyi bir temel ve gelecekteki kromatografi çalışmalarında konuya daha çok hakimiyet kazanır. Yeni Çalışmaya Başlayanlar; yapılan işin teorik kısmını kavrayarak daha bilinçli çalışmalar yapabilir. Uygulamalar satesinde işe alışma süresi minimuma iner.

Uzun Süredir Çalışanlar; çalışmalarından maksimum verimi alır, karşılaştıkları problemlerde daha bilinçli bir yaklaşımla kolay çözüme ulaşırlar.

Toplum Bilgilendirme

Şirket Türü LİMİTED ŞİRKETİ
Ticaret Ünvanı Dolunay Teknik Cihazlar ve İnşaat Sanayi Ticaret Ltd. Şti.
Ticaret Sicil Müdürlüğü İstanbul
Ticaret Sicil No 275430
Vergi Dairesi Şişli / İstanbul
Vergi Numarası 3100025370
Genel Müdür Hüseyin Avni ÇAVDAR
Taahüt Edilen Sermaye 2.500.000,00 TL
Ödenen Sermaye 2.500.000,00 TL
Merkez Gürsel Mh. Eski Beşiktaş Cd. No: 44/4 34400 Kağıthane, İstanbul / Türkiye
Şube Aşağı Öveçler Mh. 1042 Cd. No: 57/2 06460 Çankaya, Ankara / Türkiye
Telefon 444 24 09 ( pbx )
E-posta info@dolunay.com

Misyon ve Vizyon

Misyon

Sosyal ve toplumsal açıdan katma değer üreten ve bu yolda hazırlıklarını eksiksiz yapan, güçlü, istikrarlı, kendini daima yenileyen, ileriyi hedefleyen bir firma olarak, insanlara yaptığı yatırımlarla akıllı, öğrenen, dinamik, ilkeli, güvenilir, saygılı, çözüm üreten bir ekibe sahip, yalnızca Türkiye'de değil, dünya çapında bir ekol olmak.


Vizyon

Toplumun ihtiyaç ve gereksinimlerini önceden sezerek, daima uzak geleceği hedefleyip, yeni alanlarda dünyanın en iyilerini bünyesinde toplamak.

İnsanlara eksiksiz hizmet anlayışı ile dünya standartlarında ölçülebilen en iyi kaliteyi, servis ve hizmet ötesi çözümlerle sunmak.

Bu amaçla Dolunay, araştırmaya, öğrenmeye ve yenilikleri takibe büyük önem verir. Bütün personel gelişmeleri takip etmeye ve yaymaya özen gösterir.